Hra ghost cushima (Duch Tsushima) Призрак Цусимы (PS4) (RUS) používané

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€30.63

Odrážajú invázia mongolskej ríše v hre Duch Tsushima . Spoľahlivé odraz historických udalostí, plný udalostí a aktivít otvorený svet, ako aj nebojácny hrdina-Samurai-tu je recept vzrušujúce hra od autorov z Ghost Japonsko

XIII. V mongolskej ríše sa deje po celom svete. Mongoli už zachytil väčšinu Ázie a teraz venovať pozornosť na Japonské ostrovy. Útočníci flotily ide Tsushima, malý ostrov, za ktorými sú hlavné Japonský pozemky. Ak Mongoli zachytiť Tsushima invázia sa nezastaví!

V týchto okolností, mladý samurai bojovník s názvom Jin Sakai sa rozhodne dať boj na útočníkov. Samurai tradícií boja nie sú vhodné vo vojne s Mongolsko-bojujú ďaleko od česť. Jin sa rozhodne opustiť tradícií kód a viesť vojnu podľa jeho pravidiel. Má sa stať duch a sám konfrontovať mocnú armádu nepriateľov.

Funkcie:

Japonsko je krása minulosti. Vývojári sa snažil, ako je reálne možné obnoviť prirodzenú krásu Tsushima. Krajiny a krajiny v hre sú skutočne fascinujúce. Polia posiate bielymi kvetmi, zlaté doliny a hlučné lesy sú len malý zoznam lokalít, z ktorých budete mať ducha v hre.

War ghost. Samuraj tradícií boja v tejto hre sú doplnené taktiky vedenia partizánske boje. Nemôžete mať reálnu bojuje s Mongolskom len vtedy, ak jeden na jedného. Jin sa bude skrývať súpera a používať celý Arzenál-z dymové bomby na cibuľu.

Taktiku Boja. Videl nepriateľov, budete vždy môcť vybrať-ne zaútočiť v otvorenej alebo nepravdivé spôsobom. Pre každý prístup, Jin má arzenál prostriedkov. Prístupy môžu byť kombinované-napríklad začať bitku skryté, a potom sa presunúť do boji na meče.

Štítky: PS4, playstation 4 r2, pôvodné ps4 stick, ghost tsushima, prepínač palec, prepínač thumbstick, ps4 skrutka nastavenie, jds 040 ps4, titán jazyk, dobe ps4 pro
SONY Model PLAYSTATION4
Názov Značky ŽIADNE
Kompatibilné Značka/Model Sony
Pôvod RU(Pôvodu)

Napísať recenziu

Hra ghost cushima (Duch Tsushima) Призрак Цусимы (PS4) (RUS) používané

Hra ghost cushima (Duch Tsushima) Призрак Цусимы (PS4) (RUS) používané

1 Recenzie
€41.73

8bitová hra karty : Trasenie Rúk ( Japonsko Verziu!! ) pls poznámka túto hru pak je reprodution, nie je originál, hlúpy kupujúci nekupujte!!

2 Recenzie
€13.91

16Bit Hry ** Gurmán Sentai Barayarou ( Japonsko Verziu NTSC!! ) vezmite prosím na vedomie túto hru pak je reprodukcia, nie je originál, hlúpy kupujúci nekupujte!! Balík obsahuje: 1x Hra kazety len

1 Recenzie
€153.91

Predajné Miesto Popísať podrobnosti o predajné miesto vyššie, získavanie a poskytovanie dôvery potenciálnych užívateľov. Predajné Miesto Popísať podrobnosti o predajné miesto vyššie, získavanie a poskytovanie dôvery potenciálnych užívateľov. Predajné

Súvisiace produkty