980EXT Pro mini OTDR Reflektometra s OPM OLS VFL Strata Útlm Tester Dotykový Displej SC, FC 1310nm 1550nm Optický OTDR

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€257.32

€273.75

Kompaktné Pro OTDR

Model: FF-980EXT Vlnová dĺžka: 1310 a 1550nm

Dynamický Rozsah: 24/22dB Testovanie Rozsah: 3 m do 80km

9 Funkcie v 1 prístroji

1) OTDR

2) V PRÍPADE MAPU

3) Optický Svetelný Zdroj

4) Optické Power Meter

5) Vizuálne Poruchy Locator

6) Insertion Loss Testovanie

7) Koniec tvár Inšpekcie (Sonda predáva sa samostatne)

8) Ethernetový Kábel Testovanie

9) LED Svetlo

Funkcie

1) Jednotný, dual vlnovej dĺžky svetla-hmotnosť OTDR

2) v sebe Spája všetky dôležité vlákniny testy v jednu handheld s OPM, OLS, VFL, atď

3) Ľahké pochopiť, OTDR analýza prípade mapu výsledok zobrazenie a pass/fail indikácie

4) Prístup k sieti, alebo point-to-point sieť overenie alebo riešenie problémov

5) Aktualizácie ľahko v oblasti

6) celodenné výdrž batérie

Môžeme poskytnúť technické služby na OTDR, a hľadáme distribútorov pre našich OTDR. Ak máte Vlákna Zariadení predajné skúsenosti, prosím, kontaktujte nás.

KONTAKT SALES ENGINEER 7/24 AK NEJAKÉ OTÁZKY

predaj(@)firstfiber.kn

Wechat/ Whatsapp: +86 18217747005

Skype ID: anker.yang88

Štítky: Vlákna, pre ts100, česť, tongsheng tsdz2, 50w fiber laser, multimet, anritsu otdr, BAOFENG S5 Plus, svorka medzi takéto osobnosti patrí meter, mi xiao
OLS Vlnová dĺžka Rovnako ako OTDR Vlnových dĺžok
VFL Vlnová dĺžka 650nm
OPM Test Rozsah -70~+ 10dBm (v predvolenom nastavení) alebo -50~+ 26dBm
OPM Rozlíšenie 0.01
Dojazd 100 m, 500 m,2 km, 5 km, 10 km, 20 km, 40km, 60km, 90km
Vzdialenosť Rozlíšenie 0,01 m
Spustenie Režimu CW/2Hz
Automatické vypnutie Nikdy/1min/5-minútové/10min/30min/60moja
Vlákna Typu Jediný Režim
OTDR Stopových Formát Telcordia univerzálny, SOR, issue 2(SR-4731)
Displej 4.3 palcový dotykový TFT Displej
Ukladanie Dát SD Karta
Kompatibilné DELL
Modulácia 270/1k/2k Hz
OLS Výstupný Výkon -10 až -4dBm
Položka Dĺžka 1m
Rozsah 12 km
OLS Výstup CW/270/1k/2k Hz
Jazyk Ruština, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Japončina, Kórejčina, Taliansky
Typ Konektora FC/UPC
VFL Výstupný Výkon 10mw, CLASSIII B
Lineárnosť ≤0.05 dB/dB
Zdroj Napájania Vstup
V Priemere Čas 10s, 15s, 30s, v Reálnom Čase, na Mieru
Jednotky km km km, km, kfeet
OPM Vlnová dĺžka 850/1300/1310/1490/1550/1625/1650nm
Názov Značky OLOEY
Zadné Svetlo Common/Highligh/úspora Energie/Prispôsobeného
Veľkosť 175x105x45mm
Hmotnosť 570g (Battery Included)
Odber Vzoriek Rozlíšenie Minimálne 0,2 m
Číslo Modelu 980EXT
Miesto Odberu Vzoriek Maximálny 64,000 bodov
Šírka Impulzu 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1µs, 2µs, 5µs, 10µs
Batérie 5200mAh/3,7 V Li batéria, Pohotovostný režim>10 hodín

Napísať recenziu

980EXT Pro mini OTDR Reflektometra s OPM OLS VFL Strata Útlm Tester Dotykový Displej SC, FC 1310nm 1550nm Optický OTDR

980EXT Pro mini OTDR Reflektometra s OPM OLS VFL Strata Útlm Tester Dotykový Displej SC, FC 1310nm 1550nm Optický OTDR

1 Recenzie
€10.02

Farba Veľkosť XS S M L XL Ramenný 54 56 58 61 64 Poprsie 99 103 107 113 119 Dĺžka 50.2 51 51.8 53 54.2 Rukáv Dĺžka 50 50.5 51 51.5 52 - - - - model Merania Veľkosti: S, Výška: 175cm ,Prsia: 84 cm ,Pás: 60 cm ,Boky: 92 cm Veľkosť mearsured podľa seba, niekedy má nejaké chyby,

1 Recenzie
€42.95

Retekess Opatrovateľ Pager Sestra Volanie Systému Zvukové Upozornenie T128 Hodiniek Prijímať+5 ks TD009 Hovor, Tlačidlá Pre Starších Pacientov Funkcie 1 . T128 Hodinky prijímač zápästie pager a 5 ks hovor, tlačidlá; nie je potrebné zobudiť celý dom; stačí stlačiť

1 Recenzie
€6.60

Popis 1. 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné 2. Vyrobené z nemeckého Nehrdzavejúcej Ocele, Typ 600mm 3. 360 stupňové otáčanie kolo rukoväť, pohodlnejšie 4. Ostré Kerfs s kvalitným 5. Napr. malé a nízka hmotnosť, ľahko sa prenášajú 6. Vynikajúci nástroj pre

Súvisiace produkty