Domino A120 klávesnice membrány pre domino A120 A220 tlačiareň

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€41.73

Domino A120 klávesnice membrány A120 klávesnice, displeja pre domino A120 A220 A-GP séria tlačiareň

máme prijímať viac dobrú spätnú väzbu od našich zákazníkov, že je to vysoká kvalita.

Vhodné pre:

Pre Domino A120 A220 série tlačiareň

Pre Domino A-GP Séria tlačiareň

Obrázok fotografie:

Platby:

Objednávky peňažné transakcie sú zaručené www.projekt-psa.sk, môžete potvrdiť objednávku po tom, ako dostanete oder tovaru pacakge.tak je možné zabezpečiť, vaša objednávka peniaze sú v bezpečí.

Doprava:

Upozornenie: Čína Teraz sa nemôže použiť, DHL,FEDEX,TNT,UPS, shipp do ruštiny,ak sa rozhodnete, DHL,FEDEX,TNT,UPS ,pošleme do EMS;na Argentína,Brazília,ak sa rozhodnete, DHL,FEDEX,TNT,UPS, ale nie povedzte nám, Daňové číslo alebo CPF ALEBO CNPJ a názov Spoločnosti,zašleme prostredníctvom EMS.

1) DHL,TNT, Fedex,UPS, zvyčajne trvá asi 5-7 dní,viac alebo menej.Ak na diaľkové regiónu,bude to trochu dlhšie timen;Ak pre kupujúceho vlastné dôvodu,to bude trochu dlhšie.

2) EMS zvyčajne trvá asi 6-13 dayas,viac alebo menej. Ak na diaľkové regiónu,bude to trochu dlhšie; Ak pre kupujúceho vlastné dôvodu,to bude trochu dlhšie.

3) Čína/Hongkong Post air mail/Parcel trvá cca 20-35 dní,viac alebo menej.

* Sme zvyčajne loď kupujúci položky ako DAR na menšiu hodnotu,aby sa zabránilo kupujúceho dane. Avšak dane je deterdmined kupujúcim vlastné, nie u nás,v rôznych krajinách pre rôzne sadzby dane. takže ak všetky dane potom kupujúci by mal vykonať to.

* Ak z dôvodu vrátane "odmietne podpísať balíček" alebo "odmietnuť zaplatiť daň" alebo "kupujúci krajiny post dôvod," a tak ďalej.kupujúci majú vykonávať všetky stratiť. Sme na starosti zodpovednosť udržať potraviny v ľavej Čína hladko, keď tovar opustí Čína potom kupujúci bude mať na starosti všetky zodpovednosti.

Záruka:

1. Všetky výrobky boli označené a balené v dobrom stave pred odoslaním.

Zákaznícke služby:

1.Zaručujeme, že všetky naše položky sú "ako uviedol," v ich popisy. Snažíme sa o 100% spokojnosť zákazníka na každý predaj ponúkame kompletný.

2. Naše výrobky sú priamo z továrne, nie je žiadna stredná muž, žiadne vysoké komunikácií,aby sme mohli poskytnúť kvalitný tovar, ale veľmi konkurencieschopnú cenu.

3. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prosím na správu alebo TradeManager, väčšina sú reagoval na 12 pracovných hodín.

Štítky: gk62, pre videojet, počet podporu, domino tlačiareň, tlačiareň linx, desať kľúčových menej, steampunk usb, hebrejské rozloženia klávesnice, citronix, 100 klávesnice
Názov Značky anyinkjet
Druh Klávesnica
Číslo Modelu AY-A120 klávesnice
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Domino A120 klávesnice membrány pre domino A120 A220 tlačiareň

Domino A120 klávesnice membrány pre domino A120 A220 tlačiareň

Súvisiace produkty